אודות יניב

מטפל בטכניקות נשימה מגוונות ושיח. מנחה קבוצות ומוביל תהליכי צמיחה ומודעות במהלך העשור האחרון בארץ ובחו"ל. הרצה ב”מכללת רידמן”, והכשיר שם מטפלים בנשימה במסלול לפסיכותרפיה. מרצה ומלמד עבודת נשימה ב"נביעה", האקדמ-יה העברית לרוח האוניברסאלית. מלמד ומייסד את ה"תכנית השנתית להכשרת מטפלים בנשימה ובהתמקדות".

את עבודת הנשימה למדתי ממורים שונים מהארץ ומחו"ל.  מגישות מערביות: נשימה מעגלית, ריברסינג, הולוטרופית. ממסורות עתיקות יותר: פראניאמה (המסורת היוגית), ומהמסורת הסופית.
אולם, עיקר הידע נמסר לי דרך המורה הגדולה “הנשימה”. הנשימה הינה עבורי “מצפן” המוביל לחוכמה גבוהה המגיעה מהגוף ומהתודעה.

בימים אלו מייסד המגמה לטיפול בטכניקות נשימה ב”מגד" – ביה”ס לפסיכותרפיה מתקדמת. עסק בתמיכה ובליווי רוחני לחולים סופניים בהוספיס של בי”ח “תל השומר”, וכן עבר הכשרה כמלווה רוחני.  בעשור האחרון חקרתי ועסקתי בטכניקות מדיטציה רבות מהמזרח ובעיקר ממסורת “הבודהיזם” ו”האדוויטה ודאנטה”. השתמשתי במוזיקה ככלי ריפוי עם ילדים מאוכלוסיות סיכון. עובד עם קול, צלילים, ומוזיקה שורשית עתיקה מהמסורת “הסופית” כשער לעולם של יצירה ברגע הנוכחי.

חוקר ומתרגל עם בת זוגתי את האמנות של מערכות יחסים בין בני זוג, ומגלה את הפלא שבחיים כהורה לילדיי צוף ותהל.

אני מודה למורים רבים שהיו בדרכי. אך טובי המורים שלי הינם המטופלים שלי, עימם אני עושה דרך זאת כבר מספר שנים. במהלכן הפסקתי ללמוד מספרים, והתחלתי ללמוד ממפגשים ושיחות עם אנשים. וכמובן אני מודה לבת זוגתי חן, ממנה אני ממשיך ללמוד בכל יום, מחוכמתה ומנשיותה.

אודות חן

סגור לתגובות.