קורס נשימה – ריברסינג

עבודת נשימה מסוג ריברסינג, הידועה גם כנשימה מודעת או נשימה מעגלית הינה דרך ייחודית ועוצמתית להתחבר למקור של שקט פנימה, ולשחרר חלקים תקועים ברובד רגשי פיזי ותודעתי בתוכינו. במהלך סשן נשימה מעגלית או במהלכן של סדנאות ריברסינג ניתן לחקור מה מתרחש כאשר אנו מבצעים נשימה עמוקה יותר מזאת אשר אנחנו מורגלים אליה.

מדובר על נשימה עמוקה שבה התת-מודע שלנו מתבהר ומתגלה. במהלך הנשימה אנחנו נתחיל לחוות ולשחרר את הרגשות והמתחים היומיומיים המודחקים בגוף שלנו. למען האמת, רובנו נרגיש ונחוש הרפיה ושלווה עמוקה בתום הנשימה המעגלית.

הודות לנשימה המעגלית שניתן לחוות במהלך סדנאות ריברסינג, אנו מטהרים את גופנו מרעלים ומשחררים מתחים רגשיים אשר קיימים עמוק בתוך הנפש שלנו, וכן מתחים פיזיים. נשימה מעגלית תורמת גם לחיזוק הגוף והנפש שלנו. הנשימה המודעת מביאה לריפוי ולאינטגרציה כמעט שלמה בין התת מודע לבין המודע וכך מסייעת לנו להיות שלמים יותר ושמחים.

במהלך עבודתי בטיפולים אישיים בנשימה פיתחתי דרך ייחודית לעבודה עם הנשימה בשילוב עקרונות מתוך עולם ה " התמקדות " . השילוב מאפשר לגוף להוביל את תהליך הריפוי של המטופל לצעד הבא, מתוך הקשבה עמוקה אל הגוף ויצירת דיאלוג עימו (מיומנות שאנו מפתחים בסדנאות ההתמקדות). כעת כאשר הגוף והנפש, מתוך ההובלה של עצמם, פוגשים ב"קושי" או במילים אחרות "הזדמנות לריפוי", עבודת הנשימה, עוזרת לנו להתרחב בתוך משהו ששנים דאגנו להדחיק בחכמה.

לפרטים, שאלות  והרשמה לקורס:

  

סגור לתגובות.