אין כמו בבית – סמינר התמקדות על החלל הפנימי והחיצוני, והדיאלוג בינהם 1-2.8

סמינר העוסק במרחב הפיזי של חיינו- "הבית"

 מהו "הבית" – המרחב שסובב אותנו

כיצד אנחנו חשים את החלל בו אנו מתנהלים? מהו המרחב בו אנחנו אוהבים-כועסים-מתרגשים-שוכחים-יוצרים-מבשלים-אוכלים-ישנים-מתקלחים ומבצעים את כל פעולות החיים.

image

בעזרת ההתמקדות נוכל ליצור מגע עם מערכת היחסים שלנו עם המרחב שסובב אותנו, נלמד ונחקור דרך Whole Body Focusing את האינטראקציה של החלל הפנימי והחלל החיצוני, תוך כדי גילוי מתמיד של הקשר בין השניים.

נתבונן בחוויה הגופנית הפנימית שלנו, כמו גם בחוויה הגופנית החיצונית. נלמד לפתח מודעות רחבה וליצור קשר חושי עם הסביבה. נלמד את הייחודיות של המרחב הפיזי, הבית, הוא ההמשך הישיר של גופנו.

נבחן את היותנו במסגרת המרחב, נגלה אותו, נגלה אזורים מעצימים ומקומות חסומים. נוכל למפות את עולמנו הפנימי כפי שהוא בא לידי ביטוי בחלל הסובב אותנו- נדליק את "האור" על האינטרקציה שלנו עם הסביבה.

נעמיק להכיר מושגים על אור, חושך, צללים, מעטפת, שלד,פתוח, סגור, בתוך, מחוץ,כיוונים, טקסטורות, חומרים.

נשוטט בתוך הגוף ומחוץ לו במרחבים נושמים. נחצה את גבולות הגוף לתוך המרחב ונחזור לגוף, נגלה חללים חדשים ומערכות חדשות.

arrowמתי והיכן:

1-2.8 | 8-9.8. ימי חמישי: 22:00 – 18:00 ימי שישי: 15:00 – 11:00
(ניתן להירשם לסופ"ש הראשון בלבד)

המפגשים יתקיימו ב"פגודה" , מרחב קסום השוכן מטרים ספורים מחוף הים,
2 דקות נסיעה ממחלף קיסריה.

arrow    עלות:

640 ש"ח לסמינר כולו.
350 ש"ח לסופ"ש הראשון בלבד.

arrow   פרטים והרשמה:

חן 052-3462480

איילת 054-4237760

arrow   על המנחות:

איילת בן-צבי: מנחה מוסמכת להתמקדות, מלמדת אדריכלות , תכנון באקדמיה לאמנות בצלאל וב-HIT. המכון הטכנולוגי חולון. מלווה ותומכת בתהליכים אישיים. בוגרת "בצלאל" , אדריכלית – אמא .

 חן עין-הבר: מנחה מוסמכת להתמקדות. מתרגלת ומלמדת יוגה מעל לעשור. מייסדת ומלמדת לימודי התמקדות בבי"ס לפסיכותרפיה מתקדמת "מגד". ויחד עם בן זוגה, את התכנית להכשרת מטפלים ומנחי קבוצות בנשימה מעגלית משולבת התמקדות. מלווה ותומכת באנשים בתהליכים אישיים ובתהליכי ריפוי. תואר ראשון במתמטיקה ולימודי תואר שני בפילוסופיה. אמא.

 

סגור לתגובות.