המרכז לתרפיה מבוססת
נשימה והתמקדות

פשטות
התמקדות
פשטות
נשימה מעגלית
פשטות
F.O.B.T

אסף זכאי

קצרה היריעה מלפרט את כל הדברים המדהימים שקרו לי בזכות התהליך שעברתי עם יניב וחן בשנה האחרונה, אז אעשה זאת בקצרה..
התהליך שעברתי במסגרת התוכנית לימד אותי להקשיב לעצמי ולגופי. מאדם שאינו מסוגל להחזיק נוכחות ליותר מכמה דקות, גדלתי לאדם שיכול ורוצה לתמוך וללוות תהליכי התפתחות של אדם אחר.

אני מרגיש הרבה יותר בריא, הן פיזית והן מנטלית, יש לי את היכולת להקשיב לעצמי ולתת לכאב להיות, להגיד את דברו ולהשתחרר. אני שם לב לעצמי ולסביבה הרבה יותר וזאת מתוך מקום של אמת, נוכחות, חמלה ואמפתיה.
בזכות התהליך המופלא שעברתי בשנה זו, חזר לי האור לעיניים והיכולת להרים ראש ולהסתכל על היקום ולאנשים אחרים בעיניים, מבלי להתבייש, ומתוך קבלה אמתית של עצמי.

אני מוקיר תודה ענקית ליניב וחן על הסבלנות והתמיכה האינסופית, על החזון והלמידה, על היכולת להיות שם בצורה כ"כ מדויקת למען האחר והתהליך האישי של כל אחד ואחת.
אני יודע כי הם באים מתוך שליחות ואהבה, וזה מורגש בכל רגע בלימודים, מצאתי שם משפחה רוחנית חמה ותומכת, אשר גם כשאני כבר ויתרתי לעצמי, הם לא ויתרו עלי…

אני ממליץ בלב שלם לכל אדם המעוניין בתהליך של גדילה אישית, הן כמטפל והן לכל המעוניין להתרחב בהוויתו פנימה ובראיית היקום העוטף אותנו. יניב – שוב המון תודה על הכל, אני יודע שזה אינו סוף המסע המשותף אלא רק תחילתו…"

אסף זכאי, מלווה תהליכי מודעות ויצירה עם כלים שמאניים התוכנית